Stogo dengimo darbai

Stogas – namo kepurė. Jeigu ji nebus kokybiška ir tinkamai pritvirtinta – namuose jusite nemalonų diskomfortą, šaltį, dažnai net kritulius nuo kurių gali užsiveisti pelėsis. Stogas ne tik apsaugo nuo kritulių, tačiau ir sulaiko šilumą namuose, prisideda prie namo estetikos kūrimo. Ne veltui akcentuojama, kad stogas – penktasis namo fasadas po sienų. Kad ir kokias kokybiškas namo sienas turėsite – be stogo dangos jos negalės tinkamai atlikti savo funkcijų. Juk tam tikra prasme keturios namo sienos ir yra skirtos tam, kad laikytų stogą.

Stogų dengimo kainos

Stogo dengimo kvadrato kaina aptariama individualiai su klientu. Kvadrato kaina gali labai svyruoti ne tik priklausomai nuo kliento poreikių ir stogo sudėtingumo, dangos  ir nuo rinkos kainos. Kiekvienu atveju mes individualiai su klientu aptariame ką siūlome atlikti, kokie darbai bus atlikti ir kokios medžiagos bus panaudotos.

Stogų įrengimas

Stogų įrengimas (dengimas, montavimas) – kruopštus, žinių ir specialios technikos reikalaujantis darbas, kurį verta palikti savo srities profesionalams. Kadangi stogo įrengimo darbai yra ilgalaikė investicija – verta kreiptis į tuos, kuriems stogų dengimas yra kasdieninė duona.